Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Prószków - Oferty sprzedaży nieruchomości

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

300 000 zł1 994 m² 150,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana nieuzbrojona w Prószkowie przy ulicy Piaskowej. W drodze jest prąd, woda i kanalizacja. Numer działki 549/4.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł243 m² 818,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Prawe skrzydło zabytkowego budynku przy głównej arterii komunikacyjnej. Do sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 120 m oraz posadowiony na niej budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

720 000 zł10 488 m² 68,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży ładnie położona, duża działka budowlana o powierzchni 10488m2, zlokalizowana w Prószkowie. W Miejscowym Planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł330 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Oferujemy do sprzedania nieruchomość mieszkalno-usługową położoną w Prószkowie. Budynek wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny zlokalizowany na działce o pow. 38 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

189 000 zł1 000 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położone działki budowlane przy granicy Środy Śląskiej i miejscowości Proszków, z wygodnym dojazdem drogą asfaltową. W drodze asfaltowej znajduje się sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł144 m² 5 895,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Nowoczesny dom bliźniak w Prószkowie komfort i wygoda blisko Opola! Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 144 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł677 m² 132,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 677m2 w malowniczej okolicy przy ul. Krasickiego w Prószkowie. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł789 m² 200,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Prószków. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł857 m² 198,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prószków, ulica Krasickiego. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 857 m2, położona w Prószkowie. Działka oznaczona symbolem mn52, teren domków wolnostojących, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, parterowego domu położonego w bardzo spokojnej dzielnicy Prószkowa pod Opolem. Dom o powierzchni użytkowej 146 m2.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł715 m² 825,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 999 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalny z częścią magazynowo-gospodarczą położony na prawie 20 arowej działce w Prószkowie k/opola. Część mieszkalna to 295m2, znajduje się tu: 9 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł715 m² 825,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 999 m²

Wyłączność! Do sprzedaży budynek mieszkalny z częścią produkcyjno-magazynową położony na prawie 20 arowej działce w Prószkowie k/opola, ok 5km od zjazdu na autostradę A4. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom 140 m komfort, jakość i energooszczędność Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m , zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 286 m² 151,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży: - przestronną - objętą aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Prószków i przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową - z dostępem do mediów.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł243 m² 818,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:120 m²

Prawe skrzydło zabytkowego budynku przy głównej arterii. Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 120m 2 oraz posadowiony na niej budynek techniczny o metrażu 243,9m 2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 570 m² 127,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę z zabudowaniami o powierzchni 1570m2 o numerze 497 zlokalizowaną w Prószkowie przy ulicy Grunwaldzkiej. Działka w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

160 170 zł843 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Prószkowie, koło Opola. Działka o kształcie zblizonym do trapezu. Media miejskie przy granicy działki (woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

176 130 zł927 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Prószkowie, koło Opola. Działka o kształcie nieregularnym. Media miejskie przy granicy działki (woda, prąd, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł6 940 m² 14,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 6940m2 o numerze 483 zlokalizowaną w Prószkowie przy ulicy Grunwaldzkiej. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 000 m² 2 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyłącznie u nas do sprzedaży obiekt o powierzchni 1000m2 położony w Prószkowie. Obiekt posiada znakomitą lokalizację, bezpośrednio przy głównej drodze nr 414 trasy Opole Prószków,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł986 m² 151,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działko z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowana w miejscowości Prószków. Nieruchomość zlokalizowana w zacisznym miejscu. Plan zagospodarowania: tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

495 000 zł3 162 m² 156,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3162 m , położoną w spokojnej okolicy - Proszków obok Środy Śląskiej. To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

160 170 zł843 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Prószkowie, koło Opola. Działka o kształcie zblizonym do trapezu. Media miejskie w pobliżu granicy działki (woda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w Prószkowie. Budynek o powierzchni ok. 170 m usytuowany jest na dużej, ustawnej działce o powierzchni 1175 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

489 000 zł5 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka ligota prószkowska Na sprzedaż dobrze zlokalizowana działka o powierzchni łącznej ok. 50 arów, budowlanej zlokalizowana w Ligocie Prószkowskiej. Miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prószków +2 km

108 940 zł838 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W ofercie naszego biura mamy działkę budowlaną, położoną w miejscowości Ligota Prószkowska, w gm. Prószków. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena - powierzchnia działki to: - 8,38.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prószków +2 km

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W ofercie naszego biura mamy działkę budowlaną, położoną w miejscowości Ligota Prószkowska, w gm. Prószków. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena - powierzchnia działki to: - 7,40.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prószków +2 km

Rynek pierwotny

749 000 zł104,85 m² 7 143,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom W spokojnej okolicy W zabudowie bliźniaczej (domecko) szanowny kliencie Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim usytuowany w Domecku 9 km od Opola. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prószków +3 km

749 000 zł105,70 m² 7 086,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jeśli szukasz domu w spokojnym miejscu, a jednocześnie szybkim i łatwym dojazdem do Opola, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: dom w zabudowie bliźniaczej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prószków +3 km

Rynek pierwotny

749 000 zł104,75 m² 7 150,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Twój Przyszły Dom Czeka Przestronny Bliźniak z Potencjałem! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, który oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prószków +3 km

1 490 000 zł189 m² 7 883,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 469 m²

Nowoczesny dom z garażem, 189 m z dużym tarasem i przestronną działką - idealny dla rodziny. Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom z dwustanowiskowym garażem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prószków +3 km

Rynek pierwotny

449 000 zł154 m² 2 915,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Proponujemy sprzedaż nowo budowanego domu w stanie surowym zamkniętym za cenę 449000 zł. Dalsza część budowy przechodzi na stronę klienta kupującego, który od tego momentu w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prószków +3 km

Rynek pierwotny

799 000 zł92 m² 8 684,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjne, słoneczne I ustawne pół domu Z ogródkiem, w stanie deweloperskim, na ogrodzonym terenie. Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciekawego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prószków +9 km

1 549 000 zł234 m² 6 619,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:644 m²

Dom wolnostojący 234 m | Rekuperacja | Klimatyzacja | Duży potencjał Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 234 m , posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prószków +9 km

1 490 000 zł127,23 m² 11 711,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Nowoczesny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej z ogrodem Opole, kolonia Gosławicka Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Opolu,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prószków +9 km

329 000 zł666 m² 493,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym. Media w drodze dojazdowej do działki. Dla zdecydowanego klienta cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prószków +9 km

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny, podpiwniczony dom wolnostojący, z garażem w bryle budynku, o powierzchni około 400 m2, posadowiony na działce o powierzchni 12, 10 ar, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prószków +9 km

699 000 zł76 m² 9 197,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. 76,34 m2, położony na działce 164 m2, zlokalizowany na osiedlu Gosławice w Opolu. Budynek dwukondygnacyjny, z trzema garażami na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prószków +9 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Proszków

Proszków,dolnośląskie

495 000 zł3 162 m² 156,55 zł/m²

 

 

 

Prószków,opolskie

739 000 zł99 m² 7 435,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 m²

Na sprzedaż dom w budowie w Prószkowie, 12 km od centrum Opola. Kameralne osiedle zaprojektowane w spójną i estetyczną zabudowę. Dostępnych jest 6 parterowych budynków.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij